Prawo jazdy Rzeszów
Prawo jazdy Rzeszów

Nauka jazdy w Rzeszowie? Tylko AUTOCROSS!

Jezeli myslisz, ze kierownice w samochodzie na noc zabiera sie do domu a zawracanie na skrzyzowaniu przypomina Ci zadanie z mechaniki kwantowej - nie szkodzi... Wszystkiego Cie nauczymy bo wlasnie dobrze trafiles!!!

Zaczynamy z Toba przygode pod tytulem " OD ZERA DO BOHATERA '' czyli nigdy nie siedzialam za kierownica lub na pierwszej jezdzie wsiadlam do bagaznika czyli bezstresowo i indywidualnie.

Nauczymy Cie rowniez na zajeciach z ratownikiem medycznym / na codzien pracownik rzeszowskiego pogotowia ratunkowego/ udzielania pierwszej pomocy. Koszt takiego szkolenia to ok. 300-500zl a TY U NAS MASZ GO ZA DARMO!!!


Prawo jazdy Rzeszów
Prawo jazdy Rzeszów

Nauka jazdy w Rzeszowie? Tylko AUTOCROSS!

Przygotujemy Cie rowniez / ale nie tylko / pod katem egzaminu tj. trasy egzaminacyjne, zadania wymagane na egzaminie. Tak aby egzaminator widzial, ze ma do czynienia z przyszlym kierowca a nie amatorem czy robotem jadacym '' na pamiec''.

Pokazemy Ci jak parkowac z '' paluszkiem w nosie'' tak abys nigdy nie trafil/a na You Tube w filmie pt. ''Kobieta parkuje pod hipermarketem na trzech miejscach postojowych, po 10 minutach rozjezdza kota i pieszo ucieka z miejsca zdarzenia''.


Prawo Jazdy Rzeszów
Prawo Jazdy Rzeszów

Jak uczymy?

Na miarę naszych umiejętności, talentów i obecnie obowiązującego prawa staramy się wykonywać swoją pracę niezwykle rzetelnie i profesjonalnie.

Wiedząc, jak stresujące są pierwsze chwile za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjemny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. W naszej pracy wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do szkolenia, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.


Świetna szkoła, bardzo dobre przygotowanie teoretyczne, jeszcze lepsze przygotowanie praktyczne. Jeśli jestes zielony to już nie musisz się martwić - z Autocrossem nauczysz się wszystkiego od podstaw, a rzeczy niemożliwe staną się łatwizną!

Karina, 19 lat, kategoria B

Trudno byłoby do czegokolwiek się przyczepić, więc jeżeli ktoś ma wątpliwości co do wyboru szkoły nauki jazdy to szczerze polecam Autocross. Z pomocą tej szkoły zdobyłem prawko na dwie kategorie i wszystko zawsze przebiegało sprawnie, szybko i przyjemnie :)

Sebastian, 18 lata, kategoria B

Sprawdź pozostałe opinie na naszym profilu na Facebooku oraz na portalu SuperPrawoJazdy.pl!

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zapłacę za egzamin praktyczny w WORDzie?

  Aktualna cena egzaminu praktycznego na prawo jazdy w WORDzie w Rzeszowie wynosi około 180-200 złotych. Jednakże, warto sprawdzić aktualne ceny na oficjalnej stronie internetowej WORD Rzeszów lub bezpośrednio u pracowników biura egzaminacyjnego. Cena egzaminu może się różnić w zależności od kategorii prawa jazdy oraz od danego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

  Aktualny cennik znajdziesz na stronach WORD Rzeszów.

 • Co to jest PKK?

  Profil Kandydata na Kierowcę (PKK)

  Sprawdź nasz artykuł "Co to jest PKK - Profil Kandydata na Kierowcę?"

 • Jakie są wszystkie koszty kursu na prawo jazdy?

  Na koszt prawa jazdy składa się:

  • Kurs teoretyczny i praktyczny (Sprawdź aktualną cenę w zakładce Cennik)
  • Badania Lekarskie (Dla naszych Kursantów 100zł (cena na dzień 15.03.2023)
  • Wykonanie fotografi o wymiarach 3,5 × 4,5cm
 • Jak długo jest ważny kurs nauki jazdy?

  W świetle obowiązującego prawa, kurs nauki jazdy nie ma określonej daty ważności. Kurs jest ukończony po zdaniu egzaminu na prawo jazdy i uzyskaniu pozytywnego wyniku. Po zdobyciu prawa jazdy, kurs nauki jazdy traci swoje znaczenie, a ważność prawa jazdy zależy od kraju i prawa, które zostało wydane. W Polsce prawo jazdy kategorii B jest ważne przez 15 lat, po czym należy je odnowić.

 • Co się dzieje, jeśli ktoś nie zda egzaminu teoretycznego (WORD)?

  Jeśli ktoś nie zda egzaminu teoretycznego w WORD (Wydziale Ośrodka Ruchu Drogowego), zazwyczaj ma możliwość ponownego przystąpienia do egzaminu. W większości przypadków, po niezdaniu egzaminu teoretycznego, kursant musi poczekać kilka dni, zanim będzie mógł przystąpić do egzaminu ponownie, w zależności od dostępnych terminów. Brak zdanego egzaminu teoretycznego nie dopuszcza do egzaminu praktycznego.

  Za każdy egzamin należy wnieść nową opłatę egzaminacyjną.